Tagasiside

Ma ei tänanudki Jõuluvana. Te olite nii suurepärane, et lisaks lastele nautisid ka täiskasvanud kogu kinkide üleandmist. Ilusat töist Jõuluaega.

Annika Tüve tänavalt

Jõuluvana leidis lastega kohe ühise keele. Tema punased kingad jäävad kohe silma! Väga hea Jõuluvana! Tellisime juba kolmandat aastat ja kahju, et lapsed kasvavad ja järgmisel aastal enam kutsuda ei saa! Tellige nüüd teie!

perekond Piritalt (tellinud kolm aastat järjest!)

Meile jõuluvana meeldis, nii suurtele kui ka lastele. Kõik oli täpselt nii nagu peab. Sai nalja ja luuletusi lugeda. Jõuluvana suhtles nii eesti, inglise kui ka vene keeles. (Jõuluvana oskabki ju kõiki maailma keeli ☺)

Hotel Schlössle & Hotel St. Petersbourg

Suurepärane jõuluvana! Lapsed ootasid teda juba aknal ja ärevus oli sees ka täiskasvanutel, et kuidas kõik sujub ja tuleb ikkagi esimest korda võõras inimene meie majja. Aga Jõuluvana oli nagu päris. Sisse astudes tervitas lapsi nimepidi (mis oli super!), jagas kingitusi, ei kiirustanud sealjuures takka (mida me kartsime, et tuleb läbi jooksma me juurest), kuulas kõik laste salmid ära ja siis ütles lastele, et peab edasi minema, ka teised ootavad. Kõik oli nii loomulik ja ehe. Ja kindlasti andis palju juurde sametkuub, nahast kindad ja punased (!!!) kingad. Super! Kohtumiseni järgmisel aastal.

Perekond Viimsist

Väga-väga lahe oli 🙂 Hea huumorisoonega ja sõbralik. Laps, kellest arvasime, et kindlasti häbeneb võõrast, talle meeldis ka. Vanaemade kommentaar: “Ülivõrdes Jõuluvana”” 🙂

perekond Leppneemest

Jõuluvanaga jäime väga rahule, sest ta oli täpselt kohal ja ettevalmistus oli igati paigas. Etteaste oli muhe ning kõnetas kõiki, nii pisikesi pakisaajaid kui ka nende vanemaid. Soovitame julgesti kõigile Jõuluvana tellida just siit!

Forum Cinemas AS

Meil käis Jõuluvana esimest korda. Meeldis, et kohe kui jõulumees tuli oli nalja nabani. Jõuluvana tegi peenetundelisi nalju, millest said aru vaid täiskasvanud, lastel oli juba jõulumehe nägemisest ärevus sees. Kingid jagatud, tegi jõulumees hea meelega veel pilte ja ajas juttu ega kiirustanud minema, kuigi jõuluõhtul ootas teda ilmselt veel mitu perekonda. Kiidame ja tellime uuesti!

perekond Nõmmelt