Korduma kippuvad küsimused

Jõuluvanal jookseb juba kümnes talv staaži ja kui oleme teile emaili teel vastanud, et olete kirjas, siis kirjas te olete, ärge muretsege.

Firmapidu

Jõuluvana helistab teile eelnevalt üle, hiljemalt sama päeva hommikul ja täpsustab detailid. Arve saadame pärast üritust.

Firmapidudel on kingitused tavaliselt ootamas Jõuluvana riietusruumis, kus ta saab need enda kotti laduda.

PS! Kui teil on üle 30 inimese/lapse, palun ärge tehke nimelisi kingitusi, eriti kui (kommi)pakid on samad. Tekib olukord kus „Anu, palun tule kingi järele..“ Aga Anu on pissile läinud, või Anu saab paki, aga Anu õde Kati peab ootama viimasena kotist enda nimelist pakki. PPS! Olge kindlad, et pakke jagub kõigile kohal olijatele! Kuigi tegemist on ilmselgelt inimliku eksitusega, siis laste silmis on süüdlaseks Jõuluvana, sest tema ju toob kinke.

Kodupidu

Saadame teile enne tulekut memo ja täpse saabumisaja. Helistame paar päeva varem, et täpsustada detailid.

Mõelge enne kõnet läbi:

Kust saab Jõuluvana kingitused?

Variante on tavaliselt kolm: kingitused (mis on pakitud ja loetavate nimesiltidega) ootavad Jõuluvana kuskil räästa all/garaažis/koridoris või maja ees/hoovis pargitud auto avatud ustega pagasnikus või kingitused on juba kuuse all ja mõni abiline tuleb toas appi, et iga inimene saaks kätte vähemalt ühe paki, ülejäänud saate hiljem ise jagada.

PS! Kui teil on palju kinke, siis arvestage, et Jõuluvana peab ka teiste laste juurde jõudma, pange Jõuluvanale valmis iga inimese jaoks üks kingitus ja teised näiteks kuuse alla/kotti, et ise hiljem jagada.

Kas Jõuluvana helistab enne tulekut ette?

Kuna te teate umbes saabumisaega, palun hoidke telefon lähedal ja hääle peal. Jõuluvana autojuht helistab tõesti ette kui hakkab jõudma. Jõuluvana kontakt sel õhtul on 55 932 765, helistage vaid äärmisel vajadusel ja öelge oma aadress, kust te helistate ja selgitage, milles mure. Üldiselt.. kui Jõuluvana pole veel jõudnud, on ta teel.

Paar nõuannet:

  • Ärge oodake lastega akna peal
  • Ärge pange Jõuluvana istuma kamina/radika kõrvale
  • Palun pange lemmikloomad kinni
  • Palun ärge pange vastsündinut Jõuluvanale sülle
  • Palun jälgige Jõuluvana soovitusi ja juhiseid, ta teeb neid teadlikult
  • Palun õppige selgeks laul/luuletus, teie olete eeskujuks ka lastele

Tasumine

Palun andke Jõuluvanale ümbrik, kuhu peale on kirjutatud tellija nimi ja aadress. Laste juuresolekul andes saate öelda, et kogemata sattus üks kiri teie postkasti. Vabalt võite lasta ka lastel varem joonistada/kirjutada Jõuluvanale ja koos rahaga ümbrikku pista. Soovi korral saab tasuda ka arvega, andke oma soovist märku.

Pildistamine ja filmimine

Pildistage ja filmige, aga näidake meile ka. Instagramis võite meid tagida @marimell.eu, Facebookis @TelliJõuluvanaTallinnas

Tagasiside

Me oleks väga tänulikud kui te võtaksite pärast pühi mõne hetke, et paari lausega külaskäiku kirjeldada. Kas oli tore? Mis meelde jäi? Kas nalja sai? Kuidas lapsed suhtusid? Kas jutt oli sorav ja etteaste mõnus?

Kohtumiseni!
Jõuluvana Meelis